uzsakymai@muchmore.lt

Mes – Much More Catering komanda

Mes gaminame maistą didelėms grupėms žmonių ir šiandien susidūrėme su išlikimu. 

Rudenį maitinome Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bendruomenę. Dirbam daug ir su meile: svarbiausią patirtį įgavome filmavimuose, kur pristatome pagal užsakymą pagamintą maistą didelėms grupėms, tiesiai į aikštelę. Šioms komandoms ypač svarbu, kad viskas būtų laiku ir žmonės gerai, vadinasi sočiai ir skaniai, pavalgytų ir grįžtų dirbti su naujom jėgom. Tai specifinė sritis, nes žmonės dirba ilgas valandas, ir darbas gali prasidėti kad ir vidury nakties.

Mums šitoj srity ir su šia specifika visada gerai sekėsi dirbti, nes netingim pagalvoti, ką pasiūlyti ir bet kuriuo paros metu: pasirūpinam ir visavalgiais, kuriems dažnai svarbu, kad mėsiškas patiekalas būtų skaniai paruoštas, neišsausintas, bet pasirūpinam ir vegetarais, veganais – žiūrim, kad jų valgis nebūtų tik daugiau garnyro, bet būtų ir skonis geras ir pakankamai baltymų. Norime pasakyti, kad mes žinom kaip prisitaikyti prie specifinių aplinkybių.

Dėl Covid-19 tos specifinės aplinkybės dabar yra visur. Nors universiteto kavinė buvo priversta užverti duris, šįkart nebenorim tiesiog sustabdyti savo mylimos veiklos, kaip tą padarėme per pirmą bangą, norim rasti būdą gyventi ir dirbti šiomis ypatingomis aplinkybėmis. Turime daug profesionalios įrangos ir norime toliau gaminti.

„Dirbam daug ir su meile!”

Užsakymas